250 TL ve üzeri siparişlerinizde ÜCRETSİZ TESLİMAT

0224 211 00 80
Reyonlar
Reyonlar
Yeni

Dräger X-plore 1720 V Odour FFP2 D (Ventilli) (Aktif Karbonlu)

Zehirli Gaz İçermeyen Zerrecik, Katı ve Sıvı Dumanlara Karşı Koruma Sağlar

  • 74084
29,78
-%8
27,39
25,36
26,79

- +

Drager X-plore 1720 V Odour Aktif Karbon Filitreli  FFP2 Toz Maskesi


En az 10 adetlik kutularda satılır.


Drager X-plore 1720 V Odour FFP2 Ventilli 

 

Teknik Özellikleri:

 

Zehirli Gaz İçermeyen Zerrecik, Katı ve Sıvı Dumanlara Karşı Koruma Sağlar 

Hafif ve Yumuşak Yapısı Sayesinde Rahat Kullanım Sağlar 

Katlanıp Cepte Taşınabilir 

Gözlük İle Rahat Kullanılır, Konuşurken Zorluk Yaşanmaz 

20 'li Kutularda 

EN 149:2001 Normlarına Uygun Üretilmiştir 

 

Dräger X-plore® 1700, sanayide, madencilikte, özel ticaret, tarım ve hizmet uygulamalarında karşılaşılan ince tozlara, katı ve ve sıvı parçacıklara karşı etkin koruma sağlayan parçacık filtreleyici yüz maskesidir. Ürün portföyünde, EN149:2001'e uygun olarak üç EN koruma sınıfına da (FFP1, FFP2 ve FFP3) uygun maskeler mevcuttur. Koku durdurucu versiyonlarda kötü kokulara karşı ilave bir aktifleştirilmiş karbon katmanı mevcuttur.

Özel olarak geliştirilen CoolSAFE™ filtre malzemesi, çeşitli yüksek performanslı filtre araçlarını aşırı düşük solunum direnci özelliğiyle birleştirerek mükemmel bir filtre performansı sağlar. Ayrıca, yüz maskeleri, yükseltilmiş dolomit testi koşullarına maruz tutulmuş ve maskelerin yüksek toz içeren ortamlarda tıkanmaya karşı dayanıklılığı başarıyla kanıtlanmıştır., İkbalgrup güvencesiyle dağıtım yapılmaktadır.

Kolay ve rahat bir şekilde nefes alıp verme: Çok düşük solunum direnci sayesinde nefes alıp vermek çok kolaydır. Ayrıca, özel olarak geliştirilen CoolMAX™ solunum valfı, verilen nemli ve sıcak havayı dışarı atarak maskenin altında sıcak oluşmasını engeller ve maskenin içindeki serinliği korur.

Bu kesintisiz ilmekli kafa kayışı, yüzde bir sıkılık durumu yaşamadan otururken kolayca takılıp çıkarılabilen dayanıklı, elastik bir kumaş askıdan üretilmiştir. Yumuşak, yırtılmaz elastik kayış farklı büyüklüklerdeki kafalara sığacak şekilde kolayca esner ve saçların sıkışmasını engeller.

İçteki astar yumuşaktır ve allerjiye sebep olmaz ve hidrofobik özellikleri sayesinde nemi engeller. Bu da özellikle uzun süreyle kullanıldığında solunum direncinin düşük tutulmasını ve yüksek seviyede konfor sağlar. İkbalgrup güvencesiyle dağıtım yapılmaktadır.

Karışıklık yaratmadan tanınma imkanı: Üç koruma seviyesi için kullanılan koyu mavi, açık mavi ve beyaz şeklindeki renk kodlaması, doğru maske seçilirken daha fazla güvenlik sağlar.

Tüm Dräger X-plore® 1700 maskeler yassı bir şekilde katlanmıştır, böylece yerden tasarruf sağlar ve kolayca taşınırlar. Her yüz maskesi ayrı ayrı bir plastik poşetle ambalajlanır ve böylece temiz ve hijyenik kalmaları sağlanır. İkbalgrup güvencesiyle dağıtım yapılmaktadır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.