250 TL ve üzeri siparişlerinizde ÜCRETSİZ TESLİMAT

0224 211 00 80
Reyonlar
Reyonlar
Yeni

Drager X-plore 6570 - Silikon/ Triplex (Triplex Vizörlü)

Üç kat sızdırmazlık kenarına sahip çift contalı çerçeve, hemen her yüz şekli için güvenli bir koruma ve maskenin emniyetli şekilde oturmasını sağlar.

  • Fırsat Ürünü
  • Ücretsiz Kargo
  • 74126
5.359,86
-%30
3.751,90
3.473,98
3.676,85

- +

DRAGER X-PLORE 6570 TAM YÜZ MASKESİ

 

Geniş panoramik görünümle birlikte özellikle dayanıklı: Drager X-plore® 6570 Tam Yüz Gaz Maskesi, pek çok uygulamada profesyoneller tarafından kullanılan mükemmel bir tam yüz maskesidir.

GÜVENLİ VE KONFORLU TAKMA İMKANI

 

Üç kat sızdırmazlık kenarına sahip çift contalı çerçeve, hemen her yüz şekli için güvenli bir koruma ve maskenin emniyetli şekilde oturmasını sağlar. Dayanıklı EPDM'den üretilen maske gövdesi, maskenin uzun süreli kullanılması halinde bile yüksek seviyede kullanım konforu sağlar.

5 NOKTALI KAYIŞ

 

Beş noktalı konforlu kafa kayışı sadece maskenin kolay ve hızlı bir şekilde takılmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda genişliği sayesinde kullanıcının kafasının üzerinde baskı noktaları oluşmasını da engeller.

GENİŞ GÖRÜŞ ALANI

 

180°'lik geniş açıya sahip bozulmasız cam, mükemmel çevresel görüşle birlikte geniş bir görüş alanı sağlar. Darbeye dayanıklı polikarbonat malzeme (plastik ya da paslanmaz çelikten üretilmiş lens çerçeveli) ile çizilmeye ve kimyasal maddelere karşı çok dayanıklı Triplex cam (paslanmaz çelikten üretilmiş cam çerçeveli) arasından seçim yapılabilir.

BASİT SERVİS VE LOJİSTİK ÖZELLİKLERİ

 

Tek bir evrensel boy, lojistik ve depolama işlemlerini basitleştirir. İçte yer alan barkod, maske envanteriyle ilgili kayıt ve servis işlemlerini kolaylaştırır.

ETKİN VENTİLASYON SİSTEMİ

 

Ayrı dahili yarım maskeli etkin ventilasyon sistemi, camın buğulanmasını önler ve engellemesiz bir görüş sağlar.

NET SES İLETİŞİMİ

 

Paslanmaz çelikten üretilmiş dahili ses diyaframı iyi bir iletişim imkanı sağlar.

ÇOK YÖNLÜ KULLANIM İMKANI

 

Dräger X-plore® 6570 Tam Yüz Gaz Maskesi, Dräger X-plore® Rd40 filtre serisinin kullanılmasını sağlayan EN 148-1'e uygun bir Rd40 bağlantısıyla donatılmıştır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.