250 TL ve üzeri siparişlerinizde ÜCRETSİZ TESLİMAT

0224 211 00 80
Reyonlar
Reyonlar
Yeni

Drager X-plore 6570 - Silikon / PC (Polikarbonat Vizörlü )

Üç kat sızdırmazlık kenarına sahip çift contalı çerçeve, hemen her yüz şekli için güvenli bir koruma ve maskenin emniyetli şekilde oturmasını sağlar.

  • Fırsat Ürünü
  • Ücretsiz Kargo
  • 74127
3.958,99
-%30
2.771,29
2.566,01
2.715,93

- +

 Tek Filtreli Tamyüz Maskeler

Tüm endüstriyel sektörlerde güvenle kullanım için tasarlanmıştır. Zor koşullara dayanıklı maske ve vizör materyali sayesinde, uzun süreli kullanım imkanı sunar. EPDM ve silikondan mamül maske gövdeleri, zor endüstriyel koşullara dayanıklı materyal yapısı ve çift katmanlı tasarımıyla yüze tam oturur. Vizör çeşitleri:
PMMA  : Bükülmeyen ve çizilmeye dayanıklı pleksiglas vizör
PC       : Şok ve sıcaklığa dayanıklı polikarbonat vizör
Triplex : Sıcaklık, kimyasallar vb. zor ortam koşulları için geliştirilmiş dayanıklı lamine cam

1 Adetlik kutularda satışa sunulmaktadır.

Dräger X‐plore® Tamyüz maskeler EN 136’ye uygun, CE sertifikalı olarak üretilmektedir ve EN 148-1'e uygun standart dişli bağlantıya sahiptir.

Dräger X-plore® 6570 SI/PC
Ürün kodu: R 55 790
Maske gövdesi: Silikon
Vizör: Polikarbonat

Avantajlar

Güvenlik ve kullanım konforu sağlayan silikon maske gövdesi

Üç kat sızdırmazlık kenarına sahip çift contalı çerçeve, hemen her yüz şekli için güvenli bir koruma ve maskenin emniyetli şekilde oturmasını sağlar. Maske gövdesi, maske uzun süre kullanıldığında bile kusursuz bir takma konforu sağlayan dayanıklı ve hipoalerjenik silikondan üretilmiştir (mavi ya da sarı renkte).

Geniş görüş alanı

180°'lik geniş açıya sahip bozulmasız cam, mükemmel çevresel görüşle birlikte geniş bir görüş alanı sağlar. Cam, plastik ya da paslanmaz çelikten üretilmiş lens çerçeveli darbeye dayanıklı polikarbonattan üretilmiştir

Etkin ventilasyon sistemi

Ayrı dahili yarım maskeli etkin ventilasyon sistemi, vizörün buğulanmasını önler ve net bir görüş sağlar.

Çok yönlü kullanım imkanı

Dräger X-plore® 6570, Dräger X-plore® Rd40 filtre serisinin kullanılmasını sağlayan EN 148-1'e uygun bir Rd40 bağlantısıyla donatılmıştır.

5 noktalı kayış

Beş noktalı konforlu kafa kayışı sadece maskenin kolay ve hızlı bir şekilde takılmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda genişliği sayesinde kullanıcının kafasının üzerinde baskı noktaları oluşmasını da engeller.

Basit servis ve lojistik özellikleri

Tek bir evrensel boy, lojistik ve depolama işlemlerini basitleştirir. İçte yer alan barkod, maske envanteriyle ilgili kayıt ve servis işlemlerini kolaylaştırır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.