250 TL ve üzeri siparişlerinizde ÜCRETSİZ TESLİMAT

0224 211 00 80
Reyonlar
Reyonlar
Yeni

Dräger X-plore 1520 FFP2

İnce Tozlara, Katı Ve Ve Sıvı Parçacıklara Karşı Etkin Koruma Sağlayan Parçacık Filtreleyici Toz Maskesidir.

  • 73755
9,98
-%23
7,69
7,12
7,52

- +

Ürün Detayları

Not: Kutu İçeriği 25 Adettir İndirimli Fiyat Sadece 25 Adet ve Üstü İçin Uygulanır  Minimum Satış Miktarı 10 Adettir.


Drager X-plore 1520 FFP2 Toz Maskesi  

Parçacıklara karşı etkin koruma


Dräger X-plore® 1520 Toz Maskesi, Sanayide, Madencilikte, Özel Ticaret, Tarım Ve Hizmet Uygulamalarında Karşılaşılan İnce Tozlara, Katı Ve Ve Sıvı Parçacıklara Karşı Etkin Koruma Sağlayan Parçacık Filtreleyici Toz Maskesidir. Ürün Portföyünde, EN149:2001'e Uygun Olarak Üretilmiştir. İkbalgrup güvencesiyle dağıtım yapılmaktadır.


CoolSAFE™ filtre malzemesi


Özel olarak geliştirilen CoolSAFE™  Filtre Malzemesi, Çeşitli Yüksek Performanslı Filtre Araçlarını Aşırı Düşük Solunum Direnci Özelliğiyle Birleştirerek Mükemmel Bir Filtre Performansı Sağlar. Ayrıca, Yüz Maskeleri, Yükseltilmiş Dolomit Testi Koşullarına Maruz Tutulmuş Ve Maskelerin Yüksek Toz İçeren Ortamlarda Tıkanmaya Karşı Dayanıklılığı Başarıyla Kanıtlanmıştır. İkbalgrup güvencesiyle dağıtım yapılmaktadır.

VarioFLEX™ kafa kayışı


Dräger X-plore® 1520 Toz Maskelerinin  Kafa Kayışı, Yüzde Bir Sıkılık Durumu Yaşamadan Otururken Kolayca Takılıp Çıkarılabilen Dayanıklı, Elastik Bir Kumaş Askıdan Üretilmiştir. Yumuşak, Yırtılmaz Elastik Kayış Farklı Büyüklüklerdeki Kafalara Sığacak Şekilde Kolayca Esner Ve Saçların Sıkışmasını Engeller.


Yumuşak iç astar sayesinde takılması rahattır


Dräger X-plore® 1520  Toz Maskelerinin İçteki Astar Yumuşaktır ve  Allerjiye Sebep Olmaz Ve Hidrofobik Özellikleri Sayesinde Nemi Engeller. Bu Da Özellikle Uzun Süreyle Kullanıldığında Solunum Direncinin Düşük Tutulmasını Ve Yüksek Seviyede Konfor Sağlar. İkbalgrup güvencesiyle dağıtım yapılmaktadır.

Koruma seviyesinin hızlı tanınması için renk kodlaması

Açık Mavi


Katlanmış form ve tek tek hijyenik ambalajlama


Tüm Dräger X-plore® 1520 maskeler yassı bir şekilde Katlanabilirler böylece yerden tasarruf sağlar ve kolayca Cepte Dahi taşınabilirler. Her Toz maskesi ayrı ayrı bir plastik poşetle ambalajlanır ve böylece temiz ve hijyenik kalmaları sağlanır. İkbalgrup güvencesiyle dağıtım yapılmaktadır

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.