250 TL ve üzeri siparişlerinizde ÜCRETSİZ TESLİMAT

0224 211 00 80
Reyonlar
Reyonlar
Yeni

Starline Puanlı Örgü İş Eldiveni E-56

  • Fırsat Ürünü
  • 75633

- +

Starline Puanlı Örgü İş Eldiveni E-56 Özellikleri 

Bu ürün 1 koli = 120 çift olarak satılmaktadır. Bu üründe KARGO ÜCRETSİZ olarak gönderilecektir.

Bu ürün, karşılanan standartlara uygun olarak orta dereceli tehlikelere karşı koruma sağlayan ve kullanıcı koruması amacıyla üretilmiş koruyucu bir üründür. Aynı zamanda, sonuçları geri dönüşü olmayan vücut yaralanmalarına neden olmayabilecek minimal risk faktörlerine karşı da koruma sağlar. Bunlar, kirlenmelerle, mekanik cilt yaralanmalarıyla, sıyrıklarla, zararlı etkilere sahip temizlik maddeleriyle, istisnai ve aşırı koşullar dışındaki atmosferik kontrollerle, zayıf darbeler veya titreşimlerle ilgilidir.

Genel maksatlı tüm işlerde kullanılmak üzere tasarlanmış bu eldiven PVC puanları sayesinde yüzeylerde kayma yapmaz. Kaplamasız olmasından dolayı eller devamlı hava alır. Koyu renk olması sayesinde kiri belli etmez.

Astar Malzemesi: 13-G Naylon
Kaplama Malzemesi: PVC Puan
Bileklik Modeli: Elastiki Bileklik
Renk: Koyu Mavi
Beden stadandarttır = No 10


Starline Puanlı Örgü İş Eldiveni E-56 Standartları 

Bu eldivenler elleri PPE direktifi 89/686/ EEC'de tanımlanan ana mekanik tehlikelere karşı korumak amacıyla tasarlanmıştır.Bu ürün EN420( Koruyucu eldivenler için genel gereklilikler ve muayene yöntemleri ), EN388 ( Mekanik risklere karşı koruyucu) testlerinden geçmiştir.

En 388 mekanik risklere karşı koruma standardı dikkate alındığında bu sembol ile gösterilen ve sembolün altında tanımlanan ABCD harfleri ile gösterilen koruma fonksiyonları anlatılır. Burada bahsedilen;

A. Sürtünme Direnci = 2
B. Kesilme Direnci    = 1
C. Yırtılma Direnci    = 4
D. Delinme Direnci   = x

Starline Puanlı Örgü İş Eldiveni E-56 Kullanım Alanları

Bir çok endüstride kuru ortam şartlarında çalışanlar için ideal bir eldivendir. Yüzeylerde kayma yapmaması nedeniyle inşaat, cam, nakliye, metal endüstrileri gibi bir çok alanda çok amaçlı olarak kullanılabilirler.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.